|  |  |  | 

Cooksense Rekreacja Teambuilding na statku

Hurtownia torebek

Hurtownia torebek
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

hurtownia-torebek-7– Nie mam torebki do tych butów!!! – krzyczy zrozpaczona kobieta wyrzucając w spazmatycznych ruchach połowę zawartości swojej szafy…

ZNASZ TO?

Po którejkolwiek ze „stron barykady” byś nie stał, na pewno zrozumiesz tę sytuację – zarówno jako facet jak i kobieta.

Jakbyś jednak zareagował na wiadomość, że istnieje na świecie miejsce, gdzie przywołana wyżej sytuacja nigdy nie miałaby miejsca?

Zdziwiłbyś się? Pewnie tak.

Chciałbyś się tam udać? Niewykluczone.

Więc… chcesz wiedzieć, co to za miejsce?

Słuchaj uważnie: HURTOWNIA TOREBEK!

Jeśli tam nie zdołasz dopasować torebki do swoich butów, to znaczy, że jest już naprawdę źle… takie sytuacje zdarzają się jednak nad wyraz rzadko. W przypadku 99% procent butów, hurtownia torebek świetnie sobie z takim wyzwaniem poradzi.

Nic dziwnego. Wyobraź sobie niekończące się półki załadowane od góry do dołu torebkami, torebeczkami i torbuniami. Skóra taka, skóra owaka, skóra ekologiczna. Dla każdego coś fajnego. Lub jeszcze fajniejszego.

Tak, raj dla kobiet istnieje.

Podobne artykuły tematyczne:

hurtownia-torebek

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Imprezy kameralne i DJ na imprezy Radom

    Imprezy kameralne i DJ na imprezy Radom

    DJ na imprezy Radom i Imprezy kameralne DJ na imprezy Gwarantem udanej zabawy niezależnie od rangi uroczystości jest dobra oprawa muzyczna. Na zwykłym spotkaniu towarzyskim wystarczy muzyka puszczana z wieży. Większe wymagania pojawiają się już jednak na nieco bardziej oficjalnej imprezie. Zatrudnienie zespołu muzycznego to kosztowna sprawa. O wiele mniej będzie nas kosztowało wynajęcie DJ-a.

  • Hobby oraz rozrywka i rozrywka motoryzacja

    Hobby oraz rozrywka i rozrywka motoryzacja

    Rozrywka motoryzacja i Hobby oraz rozrywka Hobby a planowanie dnia Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że hobby to marnowanie czasu, lub raczej że współczesny człowiek po prostu nie ma i nie może mieć czasu na jakieś dodatkowe zainteresowania. Tyle jest bowiem do zrobienia – praca, dom, rodzina. Gdzież tam więc jeszcze sklejać modele czy uprawiać