|  |  |  | 

Fajerwerki Opole Hobby Teambuilding na statku

Gry planszowe

Gry planszowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rozrywka (22)Gry planszowe towarzyszą nam od pokoleń. To wciąż jedna z najbardziej powszechnych form rozrywki dla całej rodziny. Pomimo pozornej dominacji komputerów i rozrywek interaktywnych w naszym codziennym życiu, tradycyjne „planszówki” wciąż cieszą się ogromną popularnością. Co więcej, bogactwo tytułów i gatunków dostępnych na rynku wydaje się nie mieć końca. Wszyscy z pewnością bardzo dobrze znamy klasykę tego gatunku, czyli gry takie jak warcaby czy chińczyk. Fortuna, Monopoly, Eurobiznes – to natomiast różne warianty doskonale znanej i lubianej przez starszych i młodszych gry ekonomicznej. Nie każdy jednak wie, że istnieją tytuły bardziej rozbudowane, skomplikowane, które jeszcze mocniej angażują gracza. Absolutnym klasykiem ostatnich lat stała się strategia „Osadnicy z Catanu”. Tytuł, który doczekał się już wielu własnych grup fanowskich, to rewelacyjna gra rodzinno-ekonomiczna, w której zadaniem graczy jest budowa całej osady. To już nie tylko czysta rozrywka – gra wymaga podejmowania mądrych, przemyślanych decyzji, a do sukces prowadzi wiele dróg.

Podobne artykuły tematyczne:

gry-planszowe

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Imprezy kameralne i DJ na imprezy Radom

    Imprezy kameralne i DJ na imprezy Radom

    DJ na imprezy Radom i Imprezy kameralne DJ na imprezy Gwarantem udanej zabawy niezależnie od rangi uroczystości jest dobra oprawa muzyczna. Na zwykłym spotkaniu towarzyskim wystarczy muzyka puszczana z wieży. Większe wymagania pojawiają się już jednak na nieco bardziej oficjalnej imprezie. Zatrudnienie zespołu muzycznego to kosztowna sprawa. O wiele mniej będzie nas kosztowało wynajęcie DJ-a.

  • Hobby oraz rozrywka i rozrywka motoryzacja

    Hobby oraz rozrywka i rozrywka motoryzacja

    Rozrywka motoryzacja i Hobby oraz rozrywka Hobby a planowanie dnia Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że hobby to marnowanie czasu, lub raczej że współczesny człowiek po prostu nie ma i nie może mieć czasu na jakieś dodatkowe zainteresowania. Tyle jest bowiem do zrobienia – praca, dom, rodzina. Gdzież tam więc jeszcze sklejać modele czy uprawiać