|  |  |  | 

Ekrany bezszwowe wynajem Hobby Półkolonie Gliwice

Czarter Chorwacja

Czarter Chorwacja
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Czarter Chorwacja (4)Może to moja tęsknota, może to ta pogoda za oknem… W każdym razie, kiedy tylko zamykam oczy widzę morze, fale, plażę… Widzę przepiękną Chorwację, w której ostatnio byłem trzy lata temu.

Pamiętam, że kiedy pierwszy raz leciałem do Chorwacji był to całkowity przypadek, znajomi zaproponowali a ja choć nie chciałem to jednak ostatecznie się zgodziłem. Dziś uważam, że był to wyjątkowo dobry pomysł. Kiedy byliśmy już na miejscu nie mogłem uwierzyć, że jest aż tak pięknie, spodziewałem się, że będzie ładniej niż w Gdyni, ale jednak nie mogłem spodziewać się aż tak oszałamiającego efektu.

Później jakoś tak wyszło, że nie miałem możliwości pojechać. Oczywiście za każdym razem powtarzałem sobie, że jeszcze pojadę. Dziś nie wytrzymałem, siadłem przed komputerem i wpisałem „czarter Chorwacja”. Okazało się, że ceny wcale nie są tak wysokie, jak mógłbym się spodziewać. Uznałem, że może jednak warto byłoby się wybrać?  Wciąż jeszcze jakaś część rozsądku, która o dziwo mi została mówi mi, żebym zaczekał, zastanowił się.. Ale z drugiej strony chyba nic już nie jest w stanie mnie przekonać…W  końcu wakacje są tylko raz w roku!

Podobne artykuły tematyczne:

czarter-chorwacja

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter

    Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter

    Łodzie motorowe czarter i Czarter Grecja Pierwsza wizyta w firmie czarterowej Osoby niemające doświadczenia w czarterowaniu łodzi powinny być bardzo ostrożne. Najlepiej skorzystać z pomocy kogoś, kto się na tym zna, zwłaszcza gdy jesteśmy w Grecji lub w innym tego typu kraju, nie znamy języka, nie mamy doświadczenia w żegludze i ogólnie – jesteśmy amatorami.

  • Czartery jachtów Chorwacja

    Czartery jachtów Chorwacja

    Czartery jachtów Chorwacja Chorwacja, podobnie jak Bułgaria to jeden z ulubionych kierunków wakacyjnych wycieczek Polaków. Wczasy, prywatne hotele lub wynajęte domy, mieszkania – oferta noclegowa jest bogata i kompleksowa. Czartery jachtów Chorwacja, to oferta skierowana do wszystkich miłośników żeglowania połączonego ze wspaniałym wypoczynkiem w otoczeniu morza, plaż i słońca. Chorwacja zapewnia gościom rozmaite rozrywki i