|  | 

Hobby

Czarter Chorwacja

Czarter Chorwacja
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Czarter Chorwacja (4)Może to moja tęsknota, może to ta pogoda za oknem… W każdym razie, kiedy tylko zamykam oczy widzę morze, fale, plażę… Widzę przepiękną Chorwację, w której ostatnio byłem trzy lata temu.

Pamiętam, że kiedy pierwszy raz leciałem do Chorwacji był to całkowity przypadek, znajomi zaproponowali a ja choć nie chciałem to jednak ostatecznie się zgodziłem. Dziś uważam, że był to wyjątkowo dobry pomysł. Kiedy byliśmy już na miejscu nie mogłem uwierzyć, że jest aż tak pięknie, spodziewałem się, że będzie ładniej niż w Gdyni, ale jednak nie mogłem spodziewać się aż tak oszałamiającego efektu.

Później jakoś tak wyszło, że nie miałem możliwości pojechać. Oczywiście za każdym razem powtarzałem sobie, że jeszcze pojadę. Dziś nie wytrzymałem, siadłem przed komputerem i wpisałem „czarter Chorwacja”. Okazało się, że ceny wcale nie są tak wysokie, jak mógłbym się spodziewać. Uznałem, że może jednak warto byłoby się wybrać?  Wciąż jeszcze jakaś część rozsądku, która o dziwo mi została mówi mi, żebym zaczekał, zastanowił się.. Ale z drugiej strony chyba nic już nie jest w stanie mnie przekonać…W  końcu wakacje są tylko raz w roku!

Podobne artykuły tematyczne:

czarter-chorwacja

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Łodzie motorowe czarter

    Łodzie motorowe czarter

    Łodzią po jeziorze Któż z nas nie marzył o rejsie łódką po mazurskim jeziorze. Taka perspektywa jawi się jako fascynująca przygoda. Ciepły wiatr we włosach, widok błyszczącej, lazurowej tafli jeziora i odbijających się w niej srebrzyście promieni słońca… Do tego w uszach szum fal i śpiew ptaków. A na horyzoncie widoczna ciemna linia lasu. Taka

  • Czarter Grecja

    Czarter Grecja

    Czarter jachtów w Grecji Czas urlopów właściwie już się skończył, ale przecież nie każdy ma to szczęście, że szef pozwoli mu na wakacje latem. Wiele osób pracuje w lipcu i sierpniu, i dopiero jesienią ma okazję do odpoczynku. Niektórzy uważają, że po sezonie urlop nie będzie już tak udany, odpadnie bowiem opalanie się na plaży